VC Mostu

V roce 2022 nás opět čekají domácí závody pod názvem VC Mostu,
které se uskuteční 19.2.2022 na domácím ledě.

Na všechny se moc těšíme 🙂


 

Hodnocení VC Mostu 2020 očima předsedkyně.

Dnes ráno jsme vstali z postele a uvědomili si, že osmý ročník celorepublikového závodu pod názvem VC Mostu je, pro rok 2020, již za námi.

Na námi pořádaný závod jsme se připravovali několik měsíců a opět jsme se chtěli ukázat v tom nejlepším světle.

Jako předsedkyně oddílu jsem zaznamenala dvě nešťastnosti a už teď vím, že v příštím roce se neobjeví. První věcí bylo náhlé zrušení dvou kategorií, a to z časového důvodu. Byla potřeba zrušit ty nejstarší závodnice, které se k nám, dle ohlasů, moc těšily. Vím a slibuji, že v příštím roce to holkám vynahradíme. Druhou nešťastností bylo pouštění hudby a nespuštění několika z nich. Ač většinou to bylo důvodem poškozených CD, tak některé nešly spustit i díky naší aparatuře. Hned dnes jsme začali hledat alternativu a v příštím roce by již k tomuto nemělo docházet.

Věřím, že dvě chybičky byly odpuštěny, brzy budou zapomenuty a my budeme vzpomínat na to krásné, čím určitě VC Mostu byla.

Jak jsem již psala, celé měsíce jsme se na závod připravovali, hledali ty nejkrásnější věci do tašek, aby si každá závodnice a každý závodník odvezl dárky, které mu udělají radost. Samozřejmě následovalo nakupování pohárů, medailí, cen pro bednaře, objednání krásných kytiček, výroba všech polepů, oslovování sponzorů (těm bude patřit další samostatné díky), domluva občerstvení, ubytování pro činovníky a mnoho, mnoho dalšího. To vše se ladilo hodně před samotným závodem.

Pak nastal den ,,před,, Den před závodem většina z vás trávila s těmi nejbližšími a slavila Svatého Valentýna. To rodiče našich bruslařů nestihli, nastoupili totiž v pátek na zimní stadion a začaly přípravy, při kterých se navozilo a připravilo vše potřebné. Příprava spočívala v nazdobení celého zázemí pro vás závodníky, hosty, ale také pro rozhodčí, technický panel a nás pořadatele. Jsme těmi, kteří chtějí mít vše dokonalé, nemít jen závod, kde si děti naskočí na led… Chceme, aby závod byl i zážitkem, mohly se děti vyfotografovat na krásné pohovce, při nakouknutí do tašky měly radost, prostě hned, jak vejdou do dveří zimního stadionu na ně dýchla krásná ,,srdíčková,, atmosféra.

Věřím, že se toto povedlo a my můžeme v klidu spát s pocitem dobře odvedené práce. No, v klidu… Už za chvíli nás čekají testy výkonnosti, kdy se se spoustou z vás zase sejdeme u nás v Mostě. Ale to už je jiný příběh.

A proč to všechno píši? Kvůli jedné jediné věci, a to velikému poděkování mým oddílovým rodičům. Takže: DÍKY, DÍKY, DÍKY, bez vás by VC Mostu 2020 nebyla.

P.S.: Přikládám foto z úplného konce VC Mostu, než jsme vše opět uklidili a odvozili. Nejsou tam úplně všichni, ale věřím, že každá rodina má na fotce alespoň jeden zástup.