MČR 2024

Na MČR žactva 2024 se nominovaly dvě mostecké žačky,
a to Aneta Mrkvičková a Eva Blahoutová.

MČR proběhne v prvním březnovém víkendu v Českých Budějovicích, kde budou obě závodnice bojovat o přední příčky.
Je nám ctí, že máme skvělé bruslařky a budeme jim držet palečky,
ať předvedou to, co umí, protože my víme, že prostě umí.

Anetko, Evičko, gratulujeme!!!

Domácí závod byl závodem zlatým a to díky Terezce – VC Mostu 10.2.2024

 

Nováček starší
10.místo Ema Kauerová

Žačka nejmladší
28.místo Nikol Nedvědová

Žačka mladší
🥇Tereza Ciprová

Žačka
6.místo Paskhovska Milaniy
8.místo Darina Koutná

Svůj um předvedly i ty nejmenší :
Hubeňáková Kristýna
Nedvědová Viktorie

Um bruslení ukázaly naše bruslařky z ČP:
Blahoutová Eva
Mrkvičková Aneta

Nemalé díky směřuje k trenérkám, které odvedly naše krasobruslařky a byly jim oporou:
Ciprová Markéta
Křehlová Nicole

starší
10.místo Ema Kauerová

Žačka nejmladší
28.místo Nikol Nedvědová

Žačka mladší
🥇Tereza Ciprová

Žačka
6.místo Paskhovska Milaniy
8.místo Darina Koutná

Svůj um předvedly i ty nejmenší :
Hubeňáková Kristýna
Nedvědová Viktorie

Um bruslení ukázaly naše bruslařky z ČP:
Blahoutová Eva
Mrkvičková Aneta

Nemalé díky směřuje k trenérkám, které odvedly naše krasobruslařky a byly jim oporou:
Ciprová Markéta
Křehlová Nicole

Nejúspěšnější sportovec roku 2023

Dalším skvělým sportovcem, který si zasloužil ocenění toho ,,nej,, je naše krasobruslařka Aneta Mrkvičková, která byla 8.2.2024 oceněna…

Anetko, každé ocenění je ,,díky,, za to, jak náš klub i město reprezentuješ. Každé ocenění je známkou toho, že jsi prostě nej.

Moc ti blahopřejeme a děkujeme, jak za to, že bruslíš pod hlavičkou Mostu.

100% úspěšnost zajistily Terezka a Emička

První sobotu v únoru jsme vyjeli do České Třebové a do Děčína, kde jsme bojovali o umístění a zadařilo se – opět. Při závodu ČKS v České Třebové jsme dokázali, že jsme nejlepší, když si obě naše krasobruslařky vybruslily zlato🥇 Při závodu OBO ISU bez kamer jsme na led vypravili pět závodnic, které předvedly prvky i jízdy.

Česká Třebová
🥇Tereza Ciprová – začka mladší
🥇Ema Kauerová – nováček starší

Děčín
6.místo Milaniya Pashkovska – žačky B
7.místo Daniela Popluharová – žačky nejml.B
17.místo Nikol Nedvědová – žačky nejml.B
7.místo Denisa Popluharová – přípravka Baby
11.místo Viktorie Nedvědová – přípravka Baby