Easter Cup – exhibice


Exhibiční období právě začalo… Jako každý rok, tak i tento jsme na domácím ledě součástí EasterCupu – hokejových zápasů.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vlajkonoši – Štěpánka, Áďa, Markétka, Saška a Domča 🙂

Rozloučení

Včera se s oddílem rozloučila paní trenérka Jana, která byla jeho součastí více jak dva roky. Dětem přirostla s srdci a děti jí – loučení bylo smutné ale nezbytné… Paní trenérce děkujeme za vše, co pro oddíl a jeho děti udělala. Věříme a víme, že zůstává alespoň jejím fanouškem a bude oddíl sledovat a fandit mu. Jen čas ukáže, co bude… Jani, díkyyyyyyyyy 

Kdo nevěří na sny, jako by nežil

To si určitě říká Sophie Ellen Kučabová, která v září nastoupila do nové kategorie jako nováček… Určitě netušila, že se v dvouleté kategorii, kde bude soupeřit s devadesáti soupeřkami,  nominuje ze sedmého místa na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY.  A stalo se. Je to obrovský úspěch a pro ni samotnou nezapomenutelný zážitek. Už nyní ví, a ví to i trenérky a my všichni, co jsme ji při samotné mistrovské jízdě drželi palečky, že chceme, aby v příštím roce opět oddíl na mistrovství reprezentovala a díky tomu, že v kategorii žačky nejmladší bude již stálicí a ne nováčkem, se posune při jízdě snů výše. Letos přivezla Mostu osmnácté místo a my jsme na ni patřičně hrdi.

Na mistrovství ji mimo rodičů doprovázela i trenérka Michaela Smolková, která si svoji premiéru odbyla již předloni se svým svěřencem. Už nyní věří v to, že se k nim v příštím roce přidá i další krasobruslař/ka mosteckého oddílu a na mistrovství v roce 2019 pojedou ve větším zastoupení.

Tři krasobruslařky si vyjely zlato a jedna stříbro

Konec sezóny 2017/2018 je téměř u konce. 10.3. se vydaly čtyři závodnice ukončit sezónu do nedalekých Lovosic a že se jim závěr podařil… Tři krasobruslařky si vyjely zlato a jedna stříbro. Co více si na ukončení sezóny a před vstupem do nové kategorie přát? Minimálně stejný úspěch v sezóně nové.

Zlatá medaile cinkla Kordíkové Marianě – přípravka, Blahoutové Evě – nováček starší, Vitmayerové Alexandře – žačka mladší B, stříbrná pak Manicové Zuzaně – žačka nejmladší B.